Team OTP

De gezichten van team OTP:
Jolande, Petra en Ruby zijn de dagelijkse gezichten van het OTP. Je treft ons in The Rock,  Atoomweg 6B in Groningen. De consultants van de onderwijsinstellingen, Jurjen, Lily, Jelle, Dorien, Eltjo en Albertine, zijn de linking pin tussen OTP en de scholen. Verspreid over de week tref je hen ook aan de Atoomweg. Samen vormen wij het kloppend hart van OTP!

Bestuur OTP:
Peter Zwarter, voorzitter – directeur Noorderpoort
Jan Bert van der Slijk, penningmeester – bestuurder van De Talenten Coöperatie en mede eigenaar van Re-xplore
Astrid Haveman – directeur Master of Workflow
Saskia van Ham – afdelingshoofd Economische Zaken, gemeente Groningen
Dineke Staalstra – directeur Dollard College
Kim van der Esch – directeur Mr.Chadd

Partners:
Onderwijs De  schakel naar het onderwijs zijn de consultants van de scholen die lid zijn van OTP: Alfa-college, ROC Menso Alting, Noorderpoort, CSG, O2G2 en De Bolster. Het contact met hbo-studenten verloopt via de studieverenigingen  Hanzestudentenbelangenvereniging en de opleiding Bedrijfskunde MER. De studenten van de universiteit bereiken we door onze samenwerking met Unipartners.

Ondernemers Daarnaast werken we nauw samen met de parkmanagers van de bedrijvenverenigingen in Groningen, nl. Zuidoost, WEST, VBNO en GCC.

Overheid Regelmatig vindt overleg plaats met  accountmanagers van Gemeente Groningen.

Partners

OTP Team


    • Jurjen Jagersma

    • consultant Alfa-college
    • j.jagersma@alfa-college.nl
    • 050-2103431
    • 06-13863123
    • Eltjo Smit

    • consultant CSG
    • sme@csg.nl
    • 050-2103431
    • 06-33332764
    • Lily Stap

    • consultant Noorderpoort
    • emc.stap@noorderpoort.nl
    • 050-2103431
    • 06-51809624
    • Dorien de Boer

    • consultant O2G2
    • d.de.boer@reitdiep.nl
    • 050-2103431
    • 06-13906174
    • Albertine Bastiaan

    • consultant ROC Menso Alting
    • a.bastiaan@rocmensoalting.nl
    • 050-2103431
    • 06-13265918
    • Jolande Oechies

    • projectcoordinator
    • jolande@otp.nl
    • 050-2103431
    • 06-40193212
    • Petra Drent

    • projectmedewerker
    • petra@otp.nl
    • 050-2103431
    • Ruby Simon

    • projectmedewerker
    • ruby@otp.nl
    • 050-2103431
    • Jelle Bos

    • consultant De Bolster
    • JBos@de-bolster.nl
    • 050-5250110