OTP-ers

Met veel enthousiasme en passie verbinden we onderwijs en bedrijven met elkaar. We hebben een groot netwerk en werken nauw samen met onderwijsinstellingen, bedrijven en de overheid. Hieronder vind je ons team en onze onderwijsadviseurs.

Ingrid Veldscholten

manager

ingrid@otp.nl

06-14360396

050-2103431

Jolande Oechies

projectcoördinator

jolande@otp.nl

06-40193212

050-2103431

Marije Kalma

projectmedewerker

marije@otp.nl

050-2103431

Simone Laan

projectmedewerker

simone@otp.nl

050-2103431

Marissa Hoekstra

stagiaire

marissa@otp.nl

050-2103431

Remco Letens

stagiair

remco@otp.nl

050-2103431

Onderwijsadviseurs OTP

De onderwijsadviseurs zijn de linking pin tussen OTP en de scholen. Je treft ze regelmatig aan bij ons op kantoor. Samen vormen wij het kloppend hart van OTP!

Eltjo Smit

Onderwijsadviseur CSG

sme@csg.nl

06-33332764

Jurjen Jagersma

Onderwijsadviseur Alfa-college

j.jagersma@alfa-college.nl

06-13863132

Albertine Bastiaan

Onderwijsadviseur ROC Menso Alting

a.bastiaan@rocmensoalting.nl

06-13265918

Jelle Bos

Onderwijsadviseur De Bolster

JBos@de-bolster.nl

050-5250110

Irene Zandstra

Onderwijsadviseur Noorderpoort

ic.knot@noorderpoort.nl

06-25681528

Sven Spijkerman

Onderwijsadviseur Openbaar Onderwijs Groningen

s.spijkerman@o2g2.nl

06-21254853

Hoe kunnen we je helpen?

Neem contact met ons op

Jaarlijks verbinden we

619

Bedrijven

20

Scholen

2299

Jongeren