OTP-ers

Met veel enthousiasme en passie verbinden we onderwijs en bedrijven met elkaar. We hebben een groot netwerk en werken nauw samen met onderwijsinstellingen, bedrijven en de overheid. Hieronder vind je ons team en onze onderwijsadviseurs.

Simone Laan team OTP

Simone Laan

projectcoördinator

simone@otp.nl

050-2103431

Femke Visser

projectmedewerker

femke@otp.nl

050-2103431

Naomi Horstkamp

projectmedewerker

naomi@otp.nl

050-2103431

Roeland Ebbers

projectondersteuner

roeland@otp.nl

050-2103431

Merijn Wijnbergen

projectondersteuner

merijn@otp.nl

050-2103431

Jesper Mulder

projectondersteuner

jesper@otp.nl

050-2103431

Onderwijsadviseurs OTP

De onderwijsadviseurs zijn de linking pin tussen OTP en de scholen. Je treft ze regelmatig aan bij ons op kantoor. Samen vormen wij het kloppend hart van OTP!

Jurjen Jagersma team OTP

Jurjen Jagersma

Onderwijsadviseur Alfa-college

j.jagersma@alfa-college.nl

06-13863132

Albertine Bastiaan

Albertine Bastiaan

Onderwijsadviseur ROC Menso Alting

a.bastiaan@rocmensoalting.nl

06-13265918

Irene Zandstra team OTP

Irene Zandstra

Onderwijsadviseur Noorderpoort

ic.knot@noorderpoort.nl

06-25681528

Sven Spijkerman team OTP

Sven Spijkerman

Onderwijsadviseur Openbaar Onderwijs Groningen

s.spijkerman@o2g2.nl

06-21254853

Waarmee kunnen we je van dienst zijn?

Laat hieronder een belverzoek achter en we nemen contact met je op!

Bel mij

Jaarlijks verbinden we

619

Bedrijven

20

Scholen

2299

Jongeren