Ons team

Met veel enthousiasme en passie zorgen we voor een betere verbinding tussen onderwijs en bedrijven. Dit doen we samen met onze onderwijs consultants. De dagelijkse gezichten van het OTP zijn Jolande, Ingrid, Marije, Simone, Quinty en Ashley.

Consultants van de onderwijsinstellingen
Jurjen, Jelle, Eltjo, Albertine, Irene en Sven zijn de linking pin tussen OTP en de scholen. Verspreid over de week tref je de consultants ook aan op onze locatie aan de Atoomweg 6B in Groningen.

Samen vormen wij het kloppend hart van OTP! 

OTP Team


    • Ingrid Veldscholten

    • manager
    • ingrid@otp.nl
    • 050-2103431
    • Jolande Oechies

    • projectcoordinator
    • jolande@otp.nl
    • 050-2103431
    • 06-40193212
    • Marije Kalma

    • projectmedewerker
    • marije@otp.nl
    • 050-2103431
    • Simone Laan

    • projectmedewerker
    • simone@otp.nl
    • 050-2103431
    • Ashley Boekhorst

    • stagiaire
    • ashley@otp.nl
    • 050-2103431
    • Quinty Wessels

    • stagiaire
    • quinty@otp.nl
    • 050-2103431
    • Jurjen Jagersma

    • consultant Alfa-college
    • j.jagersma@alfa-college.nl
    • 050-2103431
    • 06-13863123
    • Eltjo Smit

    • consultant CSG
    • sme@csg.nl
    • 050-2103431
    • 06-33332764
    • Albertine Bastiaan

    • consultant ROC Menso Alting
    • a.bastiaan@rocmensoalting.nl
    • 050-2103431
    • 06-13265918
    • Jelle Bos

    • consultant De Bolster
    • JBos@de-bolster.nl
    • 050-5250110
    • Irene Zandstra

    • consultant Noorderpoort
    • ic.knot@noorderpoort.nl
    • 050-2103431
    • Sven Spijkerman

    • consultant Openbaar Onderwijs Groningen
    • s.spijkerman@o2g2.nl
    • 050-2103431